Sklep internetowy dla szklarzy - okucia i akcesoria do szkła

facebook youtube

UWAGA! W DNIACH 27.07. - 04.08.2019 CAŁY ZESPÓŁ BĘDZIE PRZEBYWAŁ NA URLOPIE. W ZWIĄZKU Z TYM, WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE PO GODZINIE 11:30, DNIA 26.07.2019 ZOSTANĄ WYSŁANE DOPIERO W DNIU 05.08.2019. 

ZA UTRUDNIENIA SERDECZNIE PRZEPRASZAMY

Hurtownia branżowa Dla Szklarzy  to gwarancja jakości i doświadczenia. Od wielu lat wykonujemy dla Klienów Prywatnych oraz Firm usługi w zakresie wszelkiego rodzaju szkleń, a także budowy konstrukcji szklanych wewnętrznych i zewnętrznych.

 

Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku oraz pragnąc wyjść na przeciw Państwa oczekiwaniom postanowiliśmy uprościć drogę od zamówienia do jego realizacji, oferując Państwu bezpośrednio specjalistyczne artykuły najwyższej jakości, wykorzystywane przy montażu szkła, a pochodzące od sprawdzonych przez nas producentów krajowych i zagranicznych.

 

W ofercie, którą prezentujemy Państwu na naszej stronie, odnajdziecie wszystkie niezbędne produkty do wykonania wielu rodzajów prac związanych ze szkleniem, tj: okucia łazienkowe, okucia do witryn i wejść szklanych, okucia do balustrad i okucia do daszków szklanych, a także najlepsze kleje do montażu szkła i profesjonalne preparaty do jego czyszczenia.

 

Lista tych produktów będzie aktualizowana oraz elastycznie dostosowywana do Państwa potrzeb.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do współpracy.